دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه / واحدهای فناور / شرکت مدیریت بهره برداری داناب غرب

شرکت مدیریت بهره برداری داناب غرب

 

شماره ثبت:

18844 

نام شرکت:

مدیریت بهره برداری داناب غرب 

مدیرعامل:

محمد حسین امیری پریان 

زمینه فعالیت:

 تجهیزات آزمایشگاهی و حفاظت محیط زیست 

درباره شرکت:

شرکت دانش بنیان مدیریت بهره برداری داناب غرب در سال 1393 تاسیس و در سال 1395 موفق به دریافت تاییدیه دانش بنیانی از کارگروه محترم ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان گردید و به عضویت پارک فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در آمده.

این شرکت در حال حاضر 4 محصول تایید شده دانش بنیان دارد که در آینده نزدیک دو محصول دیگر و یک خدمت به این مجموعه اضافه می گردد.

 چکیده طرح:

1   پمپ پریستالتیک :یا پمپ غلطکی از گروه پمپ های جابجایی مثبت میباشد که برای پمپاژ سیالات گوناگون استفاده می شود. این نوع پمپ دارای یک شلنگ بسیار منعطف (تیوب) میباشد که سیال در درون آن بدلیل مالش پیوسته توسط غلطکها به جریان در می آید. در مواردی که نیاز به پمپاژ مقادیر مایعات تمیز و استریل بوده (مانند صنایع پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی) استفاده گسترده دارد. همچنین در انتقال سیالاتی که دارای مواد خورنده بوده ویا ویسکوزیته بالا دارند، بدلیل اینکه سیال هیچ تماسی با اجزای پمپ پیدا نمیکند گزینه مناسبی میباشد.

مشخصات پمپ پریستالتیک دیجیتال ساخت شرکت داناب غرب مدل D4220

این پمپ پریستالتیک دیجیتال بوده و قابلیت تنظیم سرعت و جریان انتقال مایعات بصورت دستی و اتوماتیک را دارا میباشد. نمایشگر آن از نوع گرافیکی رنگی 4.9 اینچی است. کنترل و تنظیمات پمپ بسیار ساده، کاربر پسند و از نوع لمسی میباشد.  این مدل دارای تایمر برای زمانبندی و کنترل راحتتر و دقیق تر جریان دهی میباشد. جنس بدنه و هدر ازپلاستیک  فشرده بوده که بسیار مقاوم و ایده آل برای محیط آزمایشگاهی میباشد.

2  پکیج نوین تصفیه :تصفیه پساب بیمارستانی، صنعتی و جوامع کوچک با هدف بازیابی و بازچرخانی آب جهت مصارف مختلف از جمله آبیاری،  شستشو و تامین آب آبخوان ها

 نام محصولات:

پمپ پریستالتیک :    

 گاز متر دیجیتال :   

 

 

 

1       پکیج تصفیه فاضلاب:  

 

      راکتور COD :